Kontakt
Poznań
ul. Marcelińska 90
60-324 Poznań
t. + 48 61 61 02 200
f: +48 33 822 43 06
m: info@alfavox.com
Kontakt
Bielsko-Biała
ul. 1 Maja 17
43-300 Bielsko-Biała
t: +48 33 822 43 06
f: +48 33 822 43 06
m: info@alfavox.com
Kontakt
Warszawa
Warsaw Trade Tower
ul. Chłodna 51
00-867 Warszawa
t. 48 22 87 38 100
m: info@alfavox.com
Dział handlowy
Marcin Nochowicz
Sales Development Manager
mobile: +48 796 103 156
e-mail: m.nochowicz@alfavox.com
             sprzedaz@alfavox.com
Dział techniczny
Marcin Pysz
Project & Support Department Director
mobile: +48 796 107 210
e-mail: m.pysz@alfavox.com
Dział marketingu
Magdalena Kwiecień
Marketing Specialist
mobile: +48 796 107 133
e-mail: m.kwiecien@alfavox.com
             marketing@alfavox.com
Klaudia Majdecka
PR & Marketing Specialist
mobile: +48 533 388 881
e-mail: k.majdecka@alfavox.com
             marketing@alfavox.com
Dział administracji
Wioletta Caputa
Administrative specialist
mobile: +48 791 571 077
e-mail: w.caputa@alfavox.com
Barbara Jaworska
Administrative specialist
mobile: +48 796 107 763
e-mail: b.jaworska@alfavox.com

Zapytaj o ofertę

Formularz kontaktowy
Imię i nazwisko: (*)
Wpisz poprawne imię!

E-MAIL:(*)
Wpisz poprawny email!

Wiadomość:
Invalid Input

Zgoda na przetwarzanie danych(*)
Proszę zaznaczyć zgodę na przetwarzanie danych

(*)
Invalid Input