Aktualności

Doskonałe opinie o alfa Video Contact Center

2017-06-01

Najlepsi telemarketerzy z całej Polski – finaliści konkursu Telemarketer Roku 2017 – w ramach zmagań konkursowych, korzystali z systemu alfa Video Contact Center. Zapytaliśmy ich o wrażenia i opinie związane z obsługą tego rozwiązania. 

Głównym celem badania było zweryfikowanie możliwości alfa Video Contact Center w kierunku doskonalenia obsługi, angażowania klientów i konsultantów w złożony proces kontaktu oraz budowania i podtrzymywania dobrych relacji między stronami rozmowy. Chcieliśmy również sprawdzić, jak zaimplementowane przez nas funkcjonalności sprawdzają się w codziennej pracy osób na słuchawkach. 

Ankietowani jednogłośnie stwierdzili, że system jest łatwy i intuicyjny w obsłudze. 100 proc. badanych potwierdziło również, że skrypt rozmowy wyświetlany na ekranie ułatwia kontakt z klientem, właściwe pokierowanie rozmowy oraz sprofilowanie oferty. Wszyscy byli zgodni także co do tego, że prezentowanie bieżących wyników pracy w formie statystyk powoduje wzrost zaangażowania konsultantów. 85,7 proc. konsultantów potwierdziło, że system  pomaga w angażowaniu klientów w proces sprzedażowy.

Zdecydowana większość telemarketerów (90,5 proc.) uważa, że funkcja podpowiedzi w skrypterze rozmów (np. procedur podstępowania) wspiera prawidłowe przeprowadzenie rozmowy reklamacyjnej, a dostęp do wszystkich informacji o kliencie z poziomu jednej aplikacji ułatwia pracę i skoncentrowanie się wyłącznie na rozmowie (95,2 proc.). 

– Opinie o naszym rozwiązaniu uzyskane od najlepszych telemarketerów w Polsce są dla nas szczególne ważne. Cieszymy się, że alfa Video Contact Center zostało pozytywnie ocenione przez tę grupę, która jednocześnie potwierdziła, że zaimplementowane funkcjonalności pomagają w budowaniu i rozwijaniu dobrych relacji z klientami. Naszą misją jest to, żeby wspierać firmy i ich pracowników w rozwoju i osiąganiu silnej pozycji na rynku – wyjaśnia Janusz Tomiczek, prezes zarządu.

W tym roku odbyła się 9. edycja konkursu Telemarketer Roku, organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB. Alfavox po raz kolejny został Partnerem Strategicznym eventu. W finale zmagań konkursowych uczestnicy korzystali z innowacyjnego rozwiązania – alfa Video Contact Center, za pomocą którego sprawdzali swoje umiejętności w siedmiu kategoriach: obsługa klienta, helpdesk, windykacja, sprzedaż inbound, sprzedaż outbound, wideorozmowa oraz inne projekty telefoniczne.

INFOGRAFIKA

Ostatnie aktualności

 • Alfavox w Pulsie Biznesu...

  2017-08-25

  Aalia (autonomiczna asystentka cyfrowa stworzona przez Alfavox) dołączyła do debaty na temat przyszłości biur obsługi klienta i znaczenia wirtualnych doradców, jaka toczyła się na łamach Pul...

 • Pierwszy w Polsce wywiad ...

  2017-08-14

  Czy cyberkonsultanci z czasem zastąpią ludzi w działach obsługi klienta w firmach?

  Bot Aalia (Autonomous Digital Assistant) to najnowsze dzieło Alfavox, firmy tworzącej opr...