Aktualności

Alfavox na największym forum gospodarczym w Europie Środkowej

2017-05-10

Przedstawiciele Alfavox wezmą udział w IX Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach. Impreza, która odbędzie się w dniach 10-12 maja jest największym tego typu spotkaniem biznesowym w Europie Centralnej.

Czwarta rewolucja przemysłowa, zmiany na rynku pracy wynikające z rozwoju technologii, pojawienia się pokolenia Y, wpływ technologii na życie zawodowe i prywatne – to tematy, o których między innymi będą rozmawiać uczestnicy IX Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach.

– Rewolucja technologiczna, jakiej jesteśmy świadkiem, niesie ze sobą zarówno możliwości, jak i wyzwania. Firmy muszą stale monitorować dynamikę rynku, badać jego potrzeby, kreować zachowania. Udział w Europejskim Kongresie Gospodarczym daje nam możliwość włączenia się w światową debatę na temat zmian zachodzących w przemyśle oraz gospodarce. W jednym miejscu spotkają się międzynarodowi przedstawiciele różnych branż i sektorów. Możliwość spotkania się oraz wymiany doświadczeń jest zawsze przy takich okazjach bardzo cenna i owocna – mówi Janusz Tomiczek, prezes Alfavox. 

Zmiany na rynku pracy oraz związana z tym konieczność reorganizacji procesów biznesowych to nie jedyny temat Europejskiego Kongresu Gospodarczego. Organizatorzy zaproponowali różnorodną tematykę, związaną z wyzwaniami dzisiejszej gospodarki. Będzie więc również mowa o zmianach na rynku energetycznym, inwestycjach w czasach niestabilności i ryzyka, przedsiębiorczości czy nowej formie kapitalizmu. 

W kongresie wezmą udział polscy i europejscy politycy i eksperci, ale przede wszystkim przedstawiciele biznesu z Europy i innych kontynentów. Cechą wyróżniającą tę imprezę jest duże zaangażowanie małego i średniego biznesu, a więc przedsiębiorców, którzy dynamicznie się rozwijają, tworząc tym samym – poprzez swoją dynamikę, ambicję i kreatywność – wartości cenne dla gospodarki. 

Europejski Kongres Gospodarczy odbędzie się w dniach 10 – 12 maja w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Więcej informacji: http://www.eecpoland.eu/2017/pl/ 

Ostatnie aktualności

 • Alfavox w Pulsie Biznesu...

  2017-08-25

  Aalia (autonomiczna asystentka cyfrowa stworzona przez Alfavox) dołączyła do debaty na temat przyszłości biur obsługi klienta i znaczenia wirtualnych doradców, jaka toczyła się na łamach Pul...

 • Pierwszy w Polsce wywiad ...

  2017-08-14

  Czy cyberkonsultanci z czasem zastąpią ludzi w działach obsługi klienta w firmach?

  Bot Aalia (Autonomous Digital Assistant) to najnowsze dzieło Alfavox, firmy tworzącej opr...

 • Doskonałe opinie o alfa V...

  2017-06-01

  Najlepsi telemarketerzy z całej Polski – finaliści konkursu Telemarketer Roku 2017 – w ramach zmagań konkursowych, korzystali z systemu alfa Video Contact Center. Zapytaliśmy ich o wraż...