Aktualności

 • Alfavox w Pulsie Biznesu 2017-08-25

  Aalia (autonomiczna asystentka cyfrowa stworzona przez Alfavox) dołączyła do debaty na temat przyszłości biur obsługi klienta i znaczenia wirtualnych doradców, jaka toczyła się na łamach Pulsu Biznesu. Fragment wywiadu, jaki pracownicy firmy przeprowadzili z cyberkonsultantką, znalazł się w tekście „Aplikacje i boty od żmudnej roboty”. Tym samym specjaliści Alfavox zostali zaliczeni do grona ekspertów, którzy zajmują opiniotwórcze stanowisko w dyskusji na temat przyszłości, kształtu i znaczenia wirtualnych biur obsługi klienta w Polsce i na świecie.

  więcej
 • Pierwszy w Polsce wywiad z robotem - autonomicznym asystentem cyfrowym - Aalią 2017-08-14

  Czy cyberkonsultanci z czasem zastąpią ludzi w działach obsługi klienta w firmach?

  Bot Aalia (Autonomous Digital Assistant) to najnowsze dzieło Alfavox, firmy tworzącej oprogramowanie dla działów call i contact center. Potrafi zrealizować 70% zadań zwykłego konsultanta, pracując przy tym z dwukrotnie większą wydajnością.

  Aalia została do tej pory przetestowana przede wszystkim w firmach finansowych i bankach. W okresie testowym wykonała dwukrotnie więcej zleceń niż człowiek, generując ponad 60% wzrost sprzedaży. Bot realizował takie zadania, jak autoryzacja umów, windykacja należności, prowadzenie korespondencji mailowej oraz czatowej i przekazywanie klientom tymi kanałami wszystkich potrzebnych informacji.

  Działanie Aali opiera się o mechanizmy sztucznej inteligencji, w oparciu o które  identyfikuje ona potrzeby klienta, a następnie przedstawia odpowiednią ofertę. Aby zaprezentować możliwości swojej cyberkonsultantki, jej producent przeprowadził z nią wywiad, który został zaprezentowany poniżej. 

  Zapraszamy do lektury wywiadu!

  Aalia3

  więcej
 • Doskonałe opinie o alfa Video Contact Center 2017-06-01

  Najlepsi telemarketerzy z całej Polski – finaliści konkursu Telemarketer Roku 2017 – w ramach zmagań konkursowych, korzystali z systemu alfa Video Contact Center. Zapytaliśmy ich o wrażenia i opinie związane z obsługą tego rozwiązania. 

  więcej
 • alfa Virtual Branch Innowacją Roku 2016 2017-03-09

  alfa Virtual Branch otrzymał prestiżową nagrodę Innowacja Roku 2016. Wyróżnienie zostało przyznane w ramach konkursu organizowanego przez Forum Biznesu, pod patronatem Wydziału Nauk Technicznych Polskiej Akademii Nauk oraz Fundacji Centrum Innowacji FIRE.

  więcej
 • Alfavox na prestiżowej konferencji CCW 2017 w Berlinie 2017-02-15

  Pod koniec lutego Alfavox zaprezentuje się na CCW 2017 w Berlinie, najważniejszym wydarzeniu branży Call Center w Europie. Firma przedstawi swoje innowacyjne rozwiązania  na stoisku nr E11a w hali 2. Odwiedzający będą mogli poznać możliwości i zastosowanie Wirtualnego Oddziału, a także dowiedzą się, jak zoptymalizować procesy biznesowe, bazując na rozwiązaniu Aalia.

  więcej